o mnie

Witajcie Kochani!

Mam na imię Kasia i mam 24 lata. Moim problemem jest... Stop! Brzmi jak na grupie wsparcia, prawda? 

Na co dzień jestem żoną i matką, lub odwrotnie. Na pozór jestem młodą gospodynią domową, lubię gotować i staram się by dom był zawsze czysty, co przy niespełna dwuletnim dziecku jest nie lada wyzwaniem.

Książki są moją pasją od wielu lat, i jedynie w sieci mogę się tym dzielić, ponieważ nikt z bliskich mi osób nie podziela zamiłowania do czytania. Nie tak łatwo jest zarażać do sięgania po książki. 

Kiedy zaczęłam być świadoma, jak rzadko spotyka się ludzi czytających, zaczęłam prowadzić bloga, którego również pokochałam i z którym od wielu lat nie umiem się rozstać. Blog to moje kolejne życie, moja wielka pasja. Moim marzeniem jest, by stworzyć wokół siebie przyjemną i niemal rodzinną atmosferę. Kocham czytać i chciałabym, by ludzie którzy mnie odwiedzają, czuli to samo. 
Z drugiej strony nie jestem zwolennikiem słów "książki to całe moje życie", ponieważ życie nie może skupiać się jedynie na czytaniu. Życie to coś o wiele więcej. 

Na regale zatem nie powinniśmy mieć jedynie książek, ale też albumy, swoje doświadczenia i po prostu część siebie. Pamiętajcie o tym, moi Drodzy. 

Zapraszam, rozgośćcie się u mnie i czujcie jak u siebie. 
Buziaczki :*

Kasia


PS. Zapraszam również na mojego instagrama: @naregalach

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

A Ty, co o tym myślisz?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...